Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

„Executive Master of Bussines Administration” na liście ratingowej "Forum"

Program studiów „Executive Master of Bussines Administration” prowadzonych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej znalazł się na liście ratingowej 2014 Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej „Forum”.

 

Od 1994 roku Stowarzyszenie prowadzi system akredytacyjny dla programów edukacji i szkolenia kadry menedżerskiej.  W jego ramach opracowano standardy jakościowe następujących programów: Studium Menedżerskie, Master of Business Administration (MBA), Stacjonarne Studia Licencjackie i Magisterskie na kierunku "Zarządzanie i Marketing", Stacjonarne Studia Licencjackie i Magisterskie na kierunku "Finanse i Bankowość", Stacjonarne Studia Licencjackie i Magisterskie na kierunku "Ekonomia", Stacjonarne studia Licencjackie i Magisterskie na kierunku "Informatyka", Stacjonarne Studia Licencjackie i Magisterskie na kierunku "Informatyka i Ekonometria", Studia Magisterskie Uzupełniające.

Dziś SEM Forum prowadzi akredytację programów studiów wyższych I i II stopnia w zakresie ekonomii i zarządzania (tj. zarządzania, finansów i rachunkowości, ekonomii, informatyki i ekonometrii) oraz informatyki, akredytację programów Master of Business Administration oraz akredytację instytucjonalną.

Członkowie Stowarzyszenia wypracowują wspólny punkt widzenia środowiska na różne problemy związane z rozwojem zarządzania. SEM FORUM stara się być wyrazicielem jego interesów wobec instytucji rządowych i pozarządowych.

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy