Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Chorzów

Chorzowski Uniwersytet Dzieciecy

Artykuły

Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Chorzów, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 w Chorzowskim Centrum Kultury.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Chorzowski Uniwersytet Dziecięcy na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład CUD

13 maja 2017 roku o godzinie 10.00 w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się kolejny wykład. Zajęcia pt. „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić” poprowadzi pan dr inż. Paweł Sobczak. 

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład CUD

Zapraszamy na kolejny wykład CUD

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, który odbędzie się  8 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00  w Chorzowskim Centrum Kultury. Wykład „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” poprowadzi Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Katunin. 

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład CUD

Zapraszamy na kolejny wykład w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym

11 marca 2017 roku o godzinie 10.00 w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym studenci spotkają się z najprawdziwszym rycerzem na wykładzie pt. „Strój i uzbrojenie w późnym średniowieczu”, który zostanie poprowadzony przez Pana Tomasza Konopkę.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym

Już najbliższą sobotę wyruszymy w podróż po Świecie Instrumentów.

4 lutego 2017 roku o godzinie 10.00 w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Już najbliższą sobotę wyruszymy w podróż po Świecie Instrumentów.

Zapraszamy na kolejne wykłady ChUD

28 stycznia 2017 r. o godzinie 10.00 w Chorzowskim Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się kolejny wykład pt. Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory, który poprowadzą pani mgr Anna Lieber i pan mgr Marcin Lieber.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejne wykłady ChUD

Już w sobotę kolejny wykład Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 w Chorzowskim Centrum Kultury, ul. Sienkiewicza 3. Wykład „Mali architekci, imponujące budowle” poprowadzi Pan dr Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Kolejny wykład przed nami. Odkrywamy tajemnice starożytnego Egiptu

Serdecznie zapraszamy na wykład Chorzowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, które odbędą się 19 listopada 2016 r. o godzinie 10.00. Wykład pt. "Wędrówki po historii cywilizacji. Tajemnice starożytnego Egiptu." poprowadzi mgr Zuzanna Jagiełło. Podczas zajęć dzieci przybliżą sobie jedną z najbardziej fascynujących kutur- starożytny Egipt. Studenci odkryją czym są piramidy i jakie tajemnice skrywały. 

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |


 

Nasi partnerzy