Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Chcesz być eXpertem? – zaplanuj swoją przyszłość. Kolejny wykład AMP

Co zrobić, aby zaangażowanie i czas poświęcony na naukę zaowocował zdobyciem wymarzonej pracy w przyszłości? Na takie pytanie poznali odpowiedź uczestnicy kolejnego wykładu z cyklu „Akademia Młodego Przedsiębiorcy”. Spotkanie odbyło się 21 stycznia 2016 r.  w IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza.

Tym razem gościem spotkania byl dr inż. Marek Pyka, pasjonat i wielki orędownik technologii wirtualizacji w infrastrukturze przedsiębiorstw. Uczestnicy wykładu poznali podstawowe dylematy i narzędzia związane z budowaniem wiedzy i kompetencji eksperta dziedzinowego.


– Świat przepełniony różnorodnymi technologiami, praktycznie nieograniczonymi zbiorami danych i informacji, globalizacją stosunków społecznych, wymaga od nas zaplanowania przyszłej drogi realizacji zawodowej już na najwcześniejszych etapach edukacji. Niejednokrotnie podjęte na etapie szkoły średniej decyzje rzutują na przyszłe życie i poczucie realizacji zawodowej – mówił wykładowca.

 

Akademia Młodego Przedsiębiorcy to wspólny projekt Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Urzędu Miasta Częstochowy. Patronat nad projektem objęła Loża Częstochowska Business Centre Club. Tegorocznym gospodarzem spotkań jest IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Częstochowie.

 

Szczegółowych informacji na temat Akademii Młodego Przedsiębiorcy udziela koordynator projektu – Pani Katarzyna Łopacińska, tel. 32 295 93 15, e-mail: klopacinska@wsb.edu.pl.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach AMP serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

 

dr inż. Marek Pyka – Adiunkt w Katedrze Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, pasjonat i wielki orędownik technologii wirtualizacji w infrastrukturze przedsiębiorstw. Microsoft Valuable Professional w obszarze wirtualizacji i Hyper-V, aktywnie związany z wdrażaniem środowisk IT w modelu Cloud Computing dla przedsiębiorstw oraz usługodawców IaaS/PaaS. Specjalizuje się w dziedzinach projektowania, optymalizacji i zabezpieczania zwirtualizowanej infrastruktury IT. Od wielu lat zajmujący się modelowaniem i dostarczaniem usług zgodnie z modelem IT as a Service zarówno w środowiskach fizycznych jak i wirtualnych. Architekt rozwiązań wirtualizacji w modelu prywatnych i hybrydowych chmur wirtualizacyjnych. Prezes Zarządu ITC-Partners sp. z o.o. odpowiedzialny za realizację usług konsultingowo-wdrożeniowych. Swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem dzieli się prowadząc liczne wystąpienia, konferencje oraz wykłady na uczelniach wyższych.

 

 

Organizatorzy:

 

LOGO

LOGO

 

Patronat:

bcc

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy