Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Bobrowniki

Uniwersytet Dzieciecy w Bobrownikach

Artykuły

"Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 18 marca 2017 r. o godz. 12.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

11 lutego 2017 r. odbył się kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach. 

czytaj więcej o Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Przyciągająca fizyka- warsztaty z magnetyzmu", które  odbędą się 15.02.2017 roku w Bobrownikach w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zajęcia zostaną poprowadzone przez ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do odwiedzin Fabryki Zwanej Organizmem

7 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy do odwiedzin Fabryki Zwanej Organizmem

Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach, ul. Sienkiewicza 121a. Wykład „W świecie planet” poprowadzi Pani mgr Marta Koplejewska.

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić- zapraszamy na kolejny wykład

26 listopada 2016 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach odbędzie się kolejny wykład. Zajęca pt. „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić” poprowadzi pan dr inż. Paweł Sobczak. Podczas spotkania studenci zmierzą się z kilkoma problemami, którym czoła stawiają inżynierowie. I choć niektóre zjawiska wydają się iście magiczne, to ich istota ma charakter jak najbardziej realny. Wystarczy znajomość fizyki, chemii i techniki. 

czytaj więcej o Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić- zapraszamy na kolejny wykład

Inauguracja Roku już za nami

22 października 2016 roku mali studenci przywitali nowy rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach. Indeksy nowym studentom wręczyli pan Arkadiusz Ziemba- Wójt Gminy Bobrowniki oraz mgr Dominik Penar - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wykład inauguracyjny pt. "Małe jest piękne - świat pod naszymi stopami" poprowadzili dr Edyta Sierka oraz dr Wojciech Sierka.

czytaj więcej o Inauguracja Roku już za nami

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację!

22 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach. W uroczystości udział wezmą Wójt Gminy Bobrowniki - p. Arkadiusz Ziemba oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDB nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Małe jest piękne - świat pod naszymi stopami" poprowadzą dr Edyta Sierka oraz dr Wojciech Sierka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDB wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDB drogą mailową.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy