Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Bobrowniki

Uniwersytet Dzieciecy w Bobrownikach

Artykuły

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejWójta Gminy Bobrowniki oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach (ul. Sienkiewicza 121a).

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Bobrownikach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

27 maja 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

Mali architekci na kolejnym wykładzie UDB

Zapraszamy na kolejny wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach , który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00. Wykład poprowadzi dr Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Mali architekci na kolejnym wykładzie UDB

Uwaga! Zmiana godziny wykładu z Panem Korkiem!

8 kwietnia 2017 roku, wyjątkowo o godzinie 12.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny wykładu z Panem Korkiem!

"Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 18 marca 2017 r. o godz. 12.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

11 lutego 2017 r. odbył się kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach. 

czytaj więcej o Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Przyciągająca fizyka- warsztaty z magnetyzmu", które  odbędą się 15.02.2017 roku w Bobrownikach w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zajęcia zostaną poprowadzone przez ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy