Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Biznes z pasji - czy to możliwe?

Jak odnaleźć życiową pasję? Jak rozwinąć życiową pasję? Jak pasję zamienić w biznes? Jak pogodzić pasję z innymi dziedzinami życia? W dniu 2 marca 2016 roku studenci - w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" - uczestniczyli w szkoleniu "Biznes z pasji - czy to możliwe", który poprowadził Pan Michał Kucharski - Menedżer Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Podczas szkolenia studenci dowiedzieli się wiele na temat możliwości, jakie dają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Dzięki nim możliwe jest założenie własnej firmy w strukturach AIP, co dla studenta jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i bardziej korzystne finansowo.

 

Od 2004 Inkubatory AIP wypuściły na rynek 12 000 firm.Startupy w AIP generują rocznie 60 000 000 zł przychodu, z czego 25 000 000 zł to ich czysty zysk. System mentoringowy AIP to 800 treningów, szkoleń i wykładów prowadzonych co roku dla podopiecznych.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl