Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

AZS WSB sportowym liderem województwa śląskiego

Pierwsze miejsce w klasyfikacji uczelni niepublicznych, piąte miejsce w generalnej klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Śląskich 2014/2015 - to sukces blisko 150 zawodników i zawodniczek występujacych w barwach Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Reprezentacja AZS WSB startowała w 39 dyscyplinach sportowych. To rekord tegorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Śląska. Tym samym nasi studenci poprawili ubiegłoroczne osiągnięcia sportowe. Wówczas w klasyfikacji generalnej AZS WSB zajmowała szóste miejsce.

 

- Serdecznie dziękujemy wszystkim sportowcom, którzy dzieki wytrwałej pracy i regularnym treningom, przyczynili się do osiągnięcia ogromnego sukcesu naszej reprezentacji. Na szczególne uznanie zasługują również indywidualne wyniki i osiągnięcia naszych studentów - mówi mgr Maciej Sadowski, Kierownik Studium Kultury Fizycznej WSB.

ZOBACZ KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ AMŚl. 2014/2015

 

 

Powrót do: Start » Akademicki Związek Sportowy Akademii WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Kierownik Studium Kultury Fizycznej:

 

mgr Maciej Sadowski

tel.: 32 295 93 64

e-mail: msadowski@wsb.edu.pl

 

Instruktor Sportu

 

Dawid Stawski

e-mail: dstawski@wsb.edu.pl