Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Aktualności

Artykuły

Szkolenie: Administering Windows Server dla Studentów AWSB Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - 40 godzin

Bezpłatne certyfikowane szkolenie adresowane jest dla studentów 4 ostatnich semestrów studiów I stopnia oraz studentów II stopnia  Akademii WSB. Szkolenie jest 4 dniowe  - 40 godz.

czytaj więcej o Szkolenie: Administering Windows Server dla Studentów AWSB Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - 40 godzin

Kurs doradcy DGSA/ADR przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym w Cieszynie

Akademia WSB zaprasza studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na certyfikowany kurs doradcy DGSA/ADR przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym.

czytaj więcej o Kurs doradcy DGSA/ADR przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym w Cieszynie

Gala dla absolwentów studiów MBA | 12.11.2019

„Byliście niezwykle świadomą i wymagającą  grupą. Serdecznie gratuluję Wam ukończenia studiów Master of Business Administration, które nasza uczelnia realizuje w partnerstwie z EY Academy of Business”. Tymi słowami dr Marcin Lis Prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem zwrócił się do grupy absolwentów, którzy ukończyli w Cieszynie program MBA.  Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 12 listopada 2019 r.

czytaj więcej o Gala dla absolwentów studiów MBA | 12.11.2019

Ubezpieczenie dla studentów

Akademia WSB, kolejny już rok umożliwia swoim studentom i słuchaczom zawarcie ubezpieczenia w formie grupowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia w roku akademickim 2019/2020. Oferta ubezpieczenia skierowana do Studentów oraz Słuchaczy studiów podyplomowych Akademii WSB.

czytaj więcej o Ubezpieczenie dla studentów

Dni Dawcy Szpiku w Akademii WSB w Cieszynie

W piątek 25 i w sobotę, 26 października, prowadzona była rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego we współpracy Akademii WSB i Fundacji DKMS

czytaj więcej o Dni Dawcy Szpiku w Akademii WSB w Cieszynie

Szkolenie "Zwiększanie efektywności zespołów poprzez skuteczne budowanie relacji"

25 października odbyło się pierwsze w nowym roku akademickim szkolenie w ramach projektu „Akademia Biznesu”. Szkolenie zatytułowane „Zwiększanie efektywności zespołów poprzez skuteczne budowanie relacji” poprowadziła Aleksandra Rzyczniak.  

czytaj więcej o Szkolenie "Zwiększanie efektywności zespołów poprzez skuteczne budowanie relacji"

Parking dla studentów - 4 minuty od wydziału

Drodzy studenci i słuchacze studiów podyplomowych, przypominamy, że do Waszej dyspozycji jest parking Energetyki Cieszyńskiej - dojście przez mostek. Dzięki współpracy z Energetyką Cieszyńską w soboty i niedziele  od godz. 7.00-21.20 istnieje możliwość parkowania na parkingu przy ul. Mostowej 2.

 

czytaj więcej o Parking dla studentów - 4 minuty od wydziału

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

5 października 2019 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 Wydziały Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB. Uroczystości przewodniczyła Rektor Akademii WSB dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Kursy j. czeskiego 2019/2020

Zapraszamy na zajęcia z języka czeskiego organizowane w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Akademii WSB w roku akademickim 2019/2020.

 

Pierwsze zajęcia:

- grupa A1 dnia 14.10.2019 r. poniedziałek godz. 16:15;
- grupa A2 dnia 15.10.2019 r. wtorek godz. 16:30;
- grupa B1 dnia 15.10.2019 r. wtorek godz. 18:20.


Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu, kurs trwa 60 h.

czytaj więcej o Kursy j. czeskiego 2019/2020

Harmonogram zjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zjazdów dla studentów studiów niestacjonarnych w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020

czytaj więcej o Harmonogram zjazdów 

Nasi partnerzy