Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

 

 

Artykuły

Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy - meetup dla przedsiębiorców

Zapraszamy na spotkanie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pt. Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy w dniu 17.11.2017 r. o godz. 13:00 w Dąbrowie Górniczej. Celem spotkania jest omówienie innowacyjnych rozwiązań - wyznaczania kierunków rozwoju branż w jakich działają przedsiębiorcy, sposobów na efektywne rozwijanie potencjału pracowników w odpowiedzi na wyzwania biznesowe oraz możliwości, jakie daje Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców i ich pracowników. Wsparcie dla przedsiębiorców zakłada dofinansowanie do 100 tys. zł na przedsiębiorstwo, do 7,5 tys. zł na pracownika. W trakcie spotkania możliwe będą indywidualne konsultacje z pracownikami WSB udzielającymi dofinansowań na rozwijanie kompetencji.

czytaj więcej o Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy - meetup dla przedsiębiorców

Plebiscyt Mama Przedsiębiorcza 2017 - zgłoś swoją kandydaturę!

Ruszyły zapisy do Plebiscytu "Mama Przedsiębiorcza" z naszego regionu. Dlatego jeżeli prowadzisz swój biznes, jesteś freelancerką, hand made to Twój sposób na życie albo uczysz języków lub prowadzisz kursy tańca, a może pasjonuje Cię jeszcze coś innego - zgłoś swój udział już dziś!
Pochwal się przed innymi Mamami, bądź dla nich inspiracją do działania, sprzedaj swoje produkty!


Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła Plebiscytu wybierze 3 Mamy Przedsiębiorcze, na które czekają atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników podczas Kongresu Mam!


Zgłoszenia i regulamin Plebiscytu dostępny na http://kongresmam.pl/plebiscyt-mama-przedsiebiorcza/

Bezpłatne konsultacje pomysłów biznesowych!

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? A może po prostu boisz się ryzyka?

 

Rozwiejemy Twoje wątpliwości! Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie http://konsultacje.aipslask.pl

 

Nie czekaj i wkrocz w świat biznesu już dzisiaj!

Zapraszamy na kolejny biznes chillout już 27 września!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

Startujemy o 18:00 już 27 września. Spotkamy się w restauracji Villa Moda (aleja Tadeusza Kościuszki 4b, Dąbrowa Górnicza, nieopodal C.H. Pogoria i Dworca PKP). Na pewno nas znajdziecie!

 

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny biznes chillout już 27 września!

2. Kongres Mam i Targi Pracy dla Mam już 10 października w Sosnowcu!

2. Kongres Mam i Targi Pracy dla Mam już za nieco ponad miesiąc! Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości jako partner wydarzenia zaprasza wszystkie mamy już 10 października do MUZY w Sosnowcu. Czeka na Was dużo wiedzy, szereg atrakcji, świetna atmosfera.  

Nasi partnerzy