Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

 

 

Artykuły

Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

W roku akademickim 2016/2017 Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zrealizował projekt promocyjno - informacyjny w 20 szkołach ponadgimnazjalnych w 10 miastach województwa śląskiego. Projekt miał na celu zapoznanie uczniów z działalnością Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz specyfiki prowadzenia startupu w jego strukturach. Ponad 1000 uczniów liceów i techników z województwa śląskiego wzięło udział prezentacjach Zagłębiowskiego Inkubator Przedsiębiorczości jako drogi do rozwoju innowacyjnego pomysłu na biznes.

czytaj więcej o Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

Zapraszamy na kolejny Biznes Chillout w Dąbrowie Górniczej 28 czerwca 2017 godzina 18:00 w Fabryce Pełnej Życia

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

Startujemy o 18:00 już 28 czerwca. Spotkamy się na terenie Fabryki Pełnej Życia przy Kontenerze Kultury Fitzzner. Na pewno nas znajdziecie!

 

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny Biznes Chillout w Dąbrowie Górniczej 28 czerwca 2017 godzina 18:00 w Fabryce Pełnej Życia

Zapraszamy na Business Mixer 21 czerwca 2017 r. "Jak sfinansować sukces?"

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Zagłębia i Urząd Miejski Dąbrowie Górniczej zaprasza na spotkanie branżowe z cyklu konferencji pod tytułem "Biznes Mixer"  która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18:00. "Jak sfinansować sukces?" to temat przewodni spotkania w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

 

 

czytaj więcej o Zapraszamy na Business Mixer 21 czerwca 2017 r. "Jak sfinansować sukces?"

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw!

ZUS2.jpg

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców, pracowników oraz uczniów i studentów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych, zagrożeń powodujących wypadki przy pracy, chorób zawodowych oraz sposobów przeciwdziałania tym zagrożeniom a także prawną ochroną pracy. Trwa rekrutacja do projektu.


rojekt kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczniów szkół ponad gimnazjalnych i studentów z terenu województwa śląskiego. W 32 szkoleniach i seminariach, które zostaną przeprowadzone w 7 miastach województwa udział weźmie ponad 750 osób.  Uczelnia kształci również specjalistów z zakresy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie studiów I stopnia oraz studiów podyplomowych.

 

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw!

Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017

w dniu 27 maja aż 22 drużyny wyruszyły z centrum miasta na poszukiwania złota Rockesellera w ramach kolejnej edycji Gry Miejskiej! Uczestnicy naszej gry biegając, chodząc pieszo i jeżdżąc rowerem odnajdywali różne punkty, na których wykonywali rozmaite zadania. Partnerem Wydarzenia był Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, Fabryka Pełna Życia oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017 

Nasi partnerzy