Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Ankieta dla studentów oraz pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Szanowni Państwo!

W celu ciągłego podnoszenia jakości usług oferowanych przez Wydawnictwo Naukowe WSB oraz uatrakcyjnienia oferty wydawniczej serdecznie zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów, pracownikw Uczelni do wzięcia udziału w ankiecie oraz oddania swojego głosu!

 

Czy chciał(a)byś aby publikacje, wydawane przez Wydawnictwo Naukowe WSB były dostępne w sprzedaży również w wersji elektronicznej

 

Swój głos można oddać na stronie internetowej:

głosuj tutaj!

Listopadowy kiermasz książki naukowej

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni do odwiedzenia kolejnego, tym razem zimowego stoiska, Wydawnictwa Naukowego oraz zakupienia książek w atrakcyjnej promocji.
Drugi Kiermasz Książki Naukowej odbędzie się w sobotę 25 listopada w godzinach 8:00-12:00 w holu głównym Uczelni na wprost wejścia głównego.

Serdecznie zapraszamy!

III Śląskie Targi Ksiązki Katowice

W dniach 10-12 listopada 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się już Trzecie Śląskie Targi Książki.

Wśród 144 wystawców obecne było również Wydawnictwo Naukowe Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W trakcie trwanie eventu miłośnicy słowa pisanego mieli możliwośc zakupienia na stoisku publikacje naukowe w atrakcyjnej promocji oraz odbycia spotkania z Panią Profesor Eugenią Rostańską.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za okazane zainteresowanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku.

Listopadowa promocja wydawnicza

Wydawnictwo Naukowe WSB przygotowało dla wszystkich studentów, pracowników, studentów studiów podyplomowych oraz wolnych słuchaczy kolejną promocję wydawniczą!

Przy dokonaniu zakupu publikacji otrzymają* Państwo od Nas do wyboru darmowe zaproszenie na seans do Kina HELIOS w Dąbrowie Górniczej lub zniżkę na bilety basenowe, Świata Saun oraz siłownię do Świata Rozrywki NEMO.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z listopadowej promocji.

 

Patronami promocji są Kino Helios w Dąbrowie Górniczej oraz Świat Rozrywki NEMO

 

Uwaga!
Ilość zaproszeń ograniczona!

 

* W przypadku dużego zainteresowania promocją Wydawnictwo Naukowe WSB zastrzega sobie możliwość zmiany formy kolportażu zaproszeń i zniżek.

Październik miesiącem książki pedagogicznej

Wydawnictwo Naukowe Wyższej Szkoły Biznesu ogłasza październik miesiącem książki pedagogicznej. Z tej okazji przewidzieliśmy dla Państwa ciekawą promocję. Przy zakupie dowolnej książki z dyscypliny pedagogiki otrzymają Państwo w prezencie drugą, bezpłatną publikację (wydaną w latach wcześniejszych).

 

Lista darmowych tytułów dostępna jest w Bibliotece Akademickiej

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

epnp

Akapit

Difin

CeDeWu

Nasi partnerzy