Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

SKLEP INTERNETOWY

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, że został uruchomiony sklep internetowy z publikacjami Wydawnictwa Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej www.ibuk.wsb.edu.pl

 

Zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania się z najnowszą ofertą wydawniczą!

 


Kiermasz wydawniczy i zniżki dla studentów

Już 28 stycznia 2017 r. zapraszamy na KIERMASZ WYDAWNICZY, który odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy zniżki dla studentów na podręczniki i publikacje naukowe Naszych Uczonych. To świetna okazja, by zapoznać się z Naszą uczelnianą ofertą wydawniczą. Zapraszamy!

Wydawnictwo WSB na Targach w Katowicach - podsumowanie i relacja

3 dni Śląskich Targów książki to okazja nie tylko do nabycia książek czy zapoznania się z ofertą wydawniczą. To także czas spotkań z autorami. Naszą uczelnię reprezentowali Prof. Jadwiga Stawnicka oraz dr Maciej Witkowski. Fotorelację z Targów mogą Państwo obejrzeć tutaj. Jeśli nie spotkaliśmy się tym roku - zapraszamy na następne Targi - my też tam będziemy!

czytaj więcej o Wydawnictwo WSB na Targach w Katowicach - podsumowanie i relacja

Nasza najnowsza publikacja doczekała się recenzji

Wydana przez naszą uczelnianą Oficyjnę publikacja z zakresu logistyki autorstwa cenionego przez specjalistów autortetu w tej dziedzinie, Lecha A. Bukowskiego, została zrecenzowna w prestiżowym czasopiśmie Logistyka. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej o Nasza najnowsza publikacja doczekała się recenzji

Już 30 września ruszają Śląskie Targi Książki

Zapraszamy!

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Naukowego WSB w dniach 30.09-2.10.2016. W sobotę, 1 października, zapraszamy na główną scenę na występ naszej uczonej, Pani Profesor Jadwigi Stawnickiej, która opowie o językowym odcisku palca - zagadnieniu, które autorka opracowuje w ramach następnej książki, którą planujemy wydać w naszej oficynie.

czytaj więcej o Już 30 września ruszają Śląskie Targi Książki

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

epnp

Akapit

Difin

CeDeWu

Nasi partnerzy