Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Styczniowy kiermasz książki

Już w sobotę, 20 stycznia w holu głównym Uczelni odbędzie się kolejny już, ale pierwszy w 2018 roku, kiermasz książki. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, pracowników naukowych, wolnych słuchaczy do odwiedzenia naszego stoiska w godzinach 10:00 - 14:00.

Kino Konesera w Kinie Helios Dąbrowa Górnicza

Kino Konesera w Kinie Helios
Nudzisz się na komercyjnych filmach Jesteś bardziej wymagającym miłośnikiem kina A może chcesz poszerzyć swoje horyzonty
To właśnie idealna okazja dla Ciebie! 22 stycznia Kino Helios zaprasza na PARTY. Po seansie będziecie mieli możliwość spotkania się z Tomaszem Raczkiem - wybitnym krytykiem filmowym.

czytaj więcej o Kino Konesera w Kinie Helios Dąbrowa Górnicza

Promocja czytelnicza

Wracamy z drugą edycją promocji czytelniczej w której przy zakupie dowolnej publikacji naukowej bierzecie udział w losowaniu darmowych zaproszeń do Kina Helios w Dąbrowie Górniczej i zniżek do Świata Rozrywki Nemo!
Cieszymy się, że pierwsza edycja spotykała się z Waszą aprobatą.

czytaj więcej o Promocja czytelnicza

Zamknięcie magazynów

Szanowni Państwo!

W związku z rozpoczęciem przygotowań do inwentaryzacji magazynów Wydawnictwa Naukowego informujemy, iż zamówienia złożone od dnia 21 grudnia 2017 roku będą realizowane w styczniu 2018 r.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Grudzień miesiącem ksiązki o zarządzaniu

Wydawnictwo Naukowe Wyższej Szkoły Biznesu ogłasza grudzień miesiącem książki o zarządzaniu. Z tej okazji przewidzieliśmy dla Państwa ciekawą promocję. Przy zakupie dowolnej książki z dyscypliny zarządzania lub pokrewnych otrzymają Państwo w prezencie jedną bezpłatną publikację o zarządzaniu wydaną w latach wcześniejszych.

Lista darmowych tytułów dostępna jest w Bibliotece Akademickiej.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

epnp

Akapit

Nasi partnerzy