Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie?

Zapraszamy do udziału w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz! 

czytaj więcej o EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie?

Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów Akademii WSB (dawniej: Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej). 

czytaj więcej o Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Uchwała Senatu Akademii WSB

Działając na podstawie art. 70 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce udostępnia się uchwałę Senatu Akademii WSB w sprawie warunków, trybu oraz terminów rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji na studia, na poszczególnych kierunkach w roku akademickim 2020/2021. 

czytaj więcej o Uchwała Senatu Akademii WSB

Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019 – rusza rekrutacja!

Z radością informujemy, że Akademia WSB drugi rok z rzędu pozytywnie przeszła etap preselekcji do Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019.

czytaj więcej o Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019 – rusza rekrutacja!

Top Young 100 - dołącz do programu

Czy chcesz we współpracy z firmami zmierzyć się z ich wyzwaniami biznesowymi? Zdobyć wyjątkowe doświadczenie zawodowe? Rozwinąć sieć kontaktów zawodowych o menedżerów i dyrektorów zarządzających logistyką i transportem? Zaprezentować się potencjalnym pracodawcom? Czy chcesz zdobyć Dyplom Absolwenta Top Young 100, prestiżowy certyfikat wydany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów?

czytaj więcej o Top Young 100 - dołącz do programu 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy