Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów Akademii WSB (dawniej: Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej). 

czytaj więcej o Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019 – rusza rekrutacja!

Z radością informujemy, że Akademia WSB drugi rok z rzędu pozytywnie przeszła etap preselekcji do Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019.

czytaj więcej o Entrepreneurial Brains Made on Campus (EBMC) 2019 – rusza rekrutacja!

Top Young 100 - dołącz do programu

Czy chcesz we współpracy z firmami zmierzyć się z ich wyzwaniami biznesowymi? Zdobyć wyjątkowe doświadczenie zawodowe? Rozwinąć sieć kontaktów zawodowych o menedżerów i dyrektorów zarządzających logistyką i transportem? Zaprezentować się potencjalnym pracodawcom? Czy chcesz zdobyć Dyplom Absolwenta Top Young 100, prestiżowy certyfikat wydany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów?

czytaj więcej o Top Young 100 - dołącz do programu

VIII edycja Konkursu Młodego Ekonomisty

Konkurs Młodego Ekonomisty skierowany jest do studentów kierunków ekonomicznych oraz innych zainteresowanych aktualną tematyką gospodarczą i społeczną.

czytaj więcej o VIII edycja Konkursu Młodego Ekonomisty

Bądź najlepsza! Wygraj praktyki w Procter & Gamble

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w Future Female Leader in Product Supply w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanym przez Procter & Gamble. Dwudniowe spotkanie odbędzie się 17-18 stycznia 2019 - start o godz. 9:00.

czytaj więcej o Bądź najlepsza! Wygraj praktyki w Procter & Gamble 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy