Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jedziemy na AMPy!

grupy.jpg

grupy.jpg

W dniach od 26-01-2017 do 29-01-2017 reprezentacja naszej uczelni będzie brała udział w Półfinale D Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu mężczyzn, który odbędzie się w Legnicy.

Jesteśmy jedną z piętnastu drużyn na tej imprezie, ale jedyną z Uczelni Niepublicznych, z czego jesteśmy ogromnie dumni! Mecze zostaną rozegrane na dwóch obiektach, na hali przy Zespole Szkół Integracyjnych ­ ul. Wierzyńskiego oraz na hali Widowiskowo­ Sportowej­ ul. Lotnicza. Ze wspomnianych wcześniej piętnastu drużyn, rozlosowano 4 grupy, z których premiowane awansem do Finału AMP będą trzy drużyny. Poczynania naszych zawodników będzie można śledzić na bieżąco za pośrednictwem portalu lajfy.com , do czego serdecznie zapraszamy. Organizatorem tej imprezy jest Dolnośląska Organizacja Środowiskowa we Wrocławiu. Za naszych chłopaków trzymamy mocno kciuki, powodzenia !

harmonogram.jpg

harmonogram.jpg

Powrót do: Start » Akademicki Związek Sportowy Akademii WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Kierownik Studium Kultury Fizycznej:

 

mgr Maciej Sadowski

tel.: 32 295 93 64

e-mail: msadowski@wsb.edu.pl

 

Instruktor Sportu

 

Dawid Stawski

e-mail: dstawski@wsb.edu.pl