Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Akademickie Forum Jakości

Akademickie Forum Jakości to cykliczne przedsięwzięcie promujące najlepsze praktyki w zakresie doskonalenia jakości kształcenia w polskich uczelniach. Spotkanie ma charakter otwarty i jest adresowane do środowiska akademickiego, a przede wszystkim osób odpowiedzialnych w uczelniach za procesy doskonalenia jakości kształcenia, ale także nauczycieli akademickich zainteresowanych doskonaleniem swoich kompetencji w zakresie innowacyjnych metod dydaktycznych i wdrażania ciekawych projektów edukacyjnych. Udział w Akademickim Forum Jakości jest bezpłatny.I Akademickie Forum Jakości zainicjowało dyskusję środowisk akademickich w obszarze jakości kształcenia, nowoczesnych modeli edukacyjnych, a także oczekiwań rynku pracy wobec absolwentów szkół wyższych.


Podczas II edycji Akademickiego Forum Jakości poruszono zagadnienia wdrażania polityki jakości w uczelniach, budowania i doskonalenia wewnętrznych systemów zapewnienia jakości oraz umiędzynarodowienia uczelni. 


III Akademickie Forum Jakości będzie promować najlepsze praktyki w zakresie zastosowania innowacyjnych metod dydaktycznych w polskich uczelniach wyższych. 
Najlepsze praktyki w tym zakresie zaprezentują przedstawiciele Uniwersytetu Szczecińskiego, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ponadto uczestnicy Forum będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach.

Powrót do: Start » Akademickie Forum Jakości » Start

 

Nasi partnerzy