Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Akademickie Biuro Karier na Targach „Edukacja” w Spodku.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyła w XX Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2018, które odbyły się 27 i 28 marca 2018r.  Uczestnicy Targów oprócz poznania oferty edukacyjnej uczelni mogli porozmawiać z doradcą zawodowym.

Corocznie w katowickim Spodku, odbywają się targi umożliwiające rzeszom uczniów, maturzystów i kandydatów na studia, zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z regionu i nie tylko. Targi „Edukacja” to miejsce spotkań, gdzie można poznać szeroką ofertę edukacyjną szkół i placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. Wydarzenie daje możliwość instytucjom edukacyjnym do zaprezentowania gamy własnej oferty a odbiorcom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami wymarzonej szkoły.

 

Stoisko Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  w tegorocznej edycji Targów „Edukacja” oprócz możliwości poznania szerokiej oferty kierunków realizowanych studiów, dało możliwość bezpośredniego spotkania z doradcą zawodowym z Akademickiego Biura Karier. Uczniowie chętnie poruszali tematy własnych wyborów zawodowych, radząc się jednocześnie w jaki sposób ich dokonywać aby osiągnąć w życiu zawodowy sukces.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl