Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Adaptacja i wyposażenie laboratoriów dydaktycznych, pracowni komputerowych i biblioteki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej"

Przedmiotem projektu była adaptacja i wyposażenie laboratoriów dydaktycznych, pracowni komputerowych i biblioteki w WSB, tak by zmniejszyć dystans występujący obecnie pomiędzy możliwościami kształcenia a oczekiwaniami rynku pracy. Na skutek realizacji projektu powstały nowe pracownie komputerowe, a istniejące zostały wyposażonych w nowy sprzęt informatyczny. Biblioteka WSB została doposażona w sprzęt komputerowy i multimedialny oraz nowoczesne oprogramowanie.

Powyższe zakupy były niezbędne z powodu zwiększenia intensywności kształcenia oraz wprowadzenia nowych specjalności związanych ściśle z zapotrzebowaniem wynikającym ze współpracy z przemysłem. Na skutek realizacji projektu powstały nowe pracownie komputerowe, a istniejące zostały wyposażonych w nowy sprzęt informatyczny. Biblioteka WSB została doposażona w sprzęt komputerowy i multimedialny oraz nowoczesne oprogramowanie.

 

 

 

 

Zapraszamy na stronę internetową projektu

Powrót do: Start » Uczelnia » Projekty unijne » Projekty zakończone

 

Nasi partnerzy